Nůž Victorinox Recruit

579 

Nůž Victorinox Recruit od známého výrobce Victorinox SA je u nás za výhodnou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Nůž Victorinox Recruit + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA v současnosti pořídíte za cenu 579 Kč.

Katalogové číslo: 7611160002235 Kategorie: Štítek:

Popis

Nůž Victorinox Recruit + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA od spolehlivé značky Victorinox SA . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Tento kapesní nůž Recruit od věhlasné švýcarské značky Victorinox je vhodný zejména na turistiku, jeho délka je 84 mm a má 10 funkcí.
Čepel nože Victorinox Recruit je zhotovena z kvalitní nerezové chrom-molybdenové oceli. Recruit je vybavený 10 fun­kcemi a disponuje praktickým ocelovým očkem, díky němuž ho můžete pověsit na klíče nebo šňůrku. Multi­funkční nůž je vhodný pro všechny možné činnosti. Stane se vaším neocenitelným každodenním pomocníkem. Obsahuje velký a malý nůž, otvíráky na konzervy a láhve …

 

Informace o produktu

  • Značka: Victorinox SA
  • EAN: 7611160002235
  • Další vlastnosti: Záruka 2 roky. Materiál střenky Plast. Velikost 58 – 85 mm. Typ Kapesní nůž. Funkce Otvírák na láhve, Pinzeta, Párátko, Nůž, Otvírák na konzervy. Hmotnost 40 – 100 g. Barva Červená. Distribuce CZ. . . . . . .
Nůž Victorinox Recruit + 5 let záruka
Nůž Victorinox Recruit
579