Nůž Victorinox Ranger

1690 

Nůž Victorinox Ranger od našeho předního výrobce Victorinox SA je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Nůž Victorinox Ranger + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA cenově vychází na 1690 Kč.

Katalogové číslo: 7611160100368 Kategorie: Štítek:

Popis

Nůž Victorinox Ranger + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA značky s tradicí a dobrou pověstí Victorinox SA , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Kapesní nůž Ranger od švýcarské firmy Victorinox o velikosti 91 mm je vhodný pro cestování a turistiku a obsahuje nůžky, pilku na dřevo nebo pilník.
Skvělý pomocník s velkým množstvím funkcí Victorinox Ranger se stane vaším společníkem na všech výletech do přírody. Tento nůž je vybaven celkem 21 funkcemi, což z něj dělá univerzálního pomocníka využitelného doma i v přírodě. Kvalitní ocel švýcarské kvality vás nezklame za žádné situace, mezi funkcemi najdete i ne tolik rozšířené nůžky nebo pilníček na nehty…

 

Informace o produktu

  • Značka: Victorinox SA
  • EAN: 7611160100368
  • Další vlastnosti: Záruka 2 roky. Materiál střenky Plast. Velikost 85 – 100 mm. Typ Kapesní nůž. Funkce Nůžky, Vývrtka, Pilka, Otvírák na láhve, Pilník, Pinzeta, Párátko, Nůž, Otvírák na konzervy. Hmotnost 100 – 200 g. Barva Červená. Distribuce CZ. . . . . . .
Nůž Victorinox Ranger + 5 let záruka
Nůž Victorinox Ranger
1690