Nůž Victorinox Climber Camouflage

1190 

Nůž Victorinox Climber Camouflage od naší známé značky Victorinox SA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Nůž Victorinox Climber Camouflage + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA , produkt nakoupíte ted u nás za 1190 Kč.

Katalogové číslo: 7611160056313 Kategorie: Štítek:

Popis

Nůž Victorinox Climber Camouflage + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA značky s tradicí a dobrou pověstí Victorinox SA je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Kapesní nůž Victorinox Climber o ve­likosti 91 mm disponuje celkem 14 funkcemi, které oceníte při cestování, turistice, zkrátka kdekoliv.
Victorinox Climber je víceúčelový zavírací nůž švýcarské výroby, který kromě základních funkcí obsahuje například nůžky nebo háček. Nůž využijete při pobytu v přírodě či při různých outdoorových aktivitách. Nástroje nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou zasazeny do pevné plastové střenky. Díky nerezovému kroužku můžete tento 91 mm dlouhý nůž zavěsit na klíče a nosit…

 

Informace o produktu

  • Značka: Victorinox SA
  • EAN: 7611160056313
  • Další vlastnosti: Záruka 2 roky. Materiál střenky Plast. Velikost 85 – 100 mm. Typ Kapesní nůž. Funkce Nůžky, Vývrtka, Otvírák na láhve, Pinzeta, Párátko, Nůž, Otvírák na konzervy. Hmotnost 40 – 100 g. Barva Zelená, Hnědá. Distribuce CZ. . . . . . .
Nůž Victorinox Climber Camouflage + 5 let záruka
Nůž Victorinox Climber Camouflage
1190