Nůž Victorinox Climber Blue Transparent

1090 

Nůž Victorinox Climber Blue Transparent značky s tradicí a dobrou pověstí Victorinox SA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Nůž Victorinox Climber Blue Transparent + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA aktuálně za super cenu 1090 Kč.

Katalogové číslo: 7611160105981 Kategorie: Štítek:

Popis

Nůž Victorinox Climber Blue Transparent + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA od dodavatele se skvělou pověstí Victorinox SA lze u nás pořídit za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Kapesní nůž Victorinox Climber o ve­likosti 91 mm disponuje celkem 14 funkcemi, které oceníte při cestování, turistice, zkrátka kdekoliv.
Victorinox Climber je víceúčelový zavírací nůž švýcarské výroby, který kromě základních funkcí obsahuje například nůžky nebo háček. Nůž využijete při pobytu v přírodě či při různých outdoorových aktivitách. Nástroje nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou zasazeny do pevné plastové střenky. Díky nerezovému kroužku můžete tento 91 mm dlouhý nůž zavěsit na klíče a nosit…

 

Informace o produktu

  • Značka: Victorinox SA
  • EAN: 7611160105981
  • Další vlastnosti: Záruka 2 roky. Materiál střenky Plast. Velikost 85 – 100 mm. Typ Kapesní nůž. Funkce Nůžky, Vývrtka, Otvírák na láhve, Pinzeta, Párátko, Nůž, Otvírák na konzervy. Hmotnost 40 – 100 g. Barva Modrá. Distribuce CZ. . . . . . .
Nůž Victorinox Climber Blue Transparent + 5 let záruka
Nůž Victorinox Climber Blue Transparent
1090