Nůž Victorinox Climber Black

1090 

Nůž Victorinox Climber Black od spolehlivé značky Victorinox SA . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Nůž Victorinox Climber Black + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA aktuálně za 1090 Kč.

Katalogové číslo: 7611160100214 Kategorie: Štítek:

Popis

Nůž Victorinox Climber Black + 5 let záruka, pojištění a dárek ZDARMA od výrobce s dlouholetou historií Victorinox SA je k sehnání u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Kapesní nůž Victorinox Climber o ve­likosti 91 mm disponuje celkem 14 funkcemi, které oceníte při cestování, turistice, zkrátka kdekoliv.
Victorinox Climber je víceúčelový zavírací nůž švýcarské výroby, který kromě základních funkcí obsahuje například nůžky nebo háček. Nůž využijete při pobytu v přírodě či při různých outdoorových aktivitách. Nástroje nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou zasazeny do pevné plastové střenky. Díky nerezovému kroužku můžete tento 91 mm dlouhý nůž zavěsit na klíče a nosit…

 

Informace o produktu

  • Značka: Victorinox SA
  • EAN: 7611160100214
  • Další vlastnosti: Záruka 2 roky. Materiál střenky Plast. Velikost 85 – 100 mm. Typ Kapesní nůž. Funkce Nůžky, Vývrtka, Otvírák na láhve, Pinzeta, Párátko, Nůž, Otvírák na konzervy. Hmotnost 40 – 100 g. Barva Černá. Distribuce CZ. . . . . . .
Nůž Victorinox Climber Black + 5 let záruka
Nůž Victorinox Climber Black
1090